O nas

RobiMY HR-y zawodowo i z pasją

"HRy to nasza pasja"
robiMY HRy

kontakt@robimyhry.pl

Cześć!

Z tej strony Ania i Edyta. RobiMY HR-y zawodowo i z pasją. Razem mamy ponad 30 lat doświadczenia. Zdobyłyśmy je w firmach polskich i zagranicznych, w niewielkich rodzinnych biznesach i dużych korporacjach z branży farmaceutycznej, produkcyjnej, edukacyjnej i outsourcingu pracowniczego. Przez kilka lat wspólnie tworzyłyśmy dział HR w jednej z największych polskich firm farmaceutycznych.

Jako zespół wspieramy zarządy, kadrę managerską wszystkich szczebli i specjalistów w zadaniach HR-owych. A mówiąc wprost: robiMY HR-y.
Postanowiłyśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. I dlatego dziś możesz czytać tę stronę. Chcemy być wsparciem dla wszystkich, którzy na co dzień zarządzają zespołami i zajmują się procesami HR-owy

Ania

Pasjonatka szeroko pojętego HR-u, ekspertka w dziedzinie rekrutacji i employer brandingu. Prywatnie mama Lili i Iwa oraz entuzjastka i organizatorka dalekich podróży.

Edyta

Specjalizuje się w budowaniu zaangażowania oraz zarządzaniu talentami. Wie też bardzo dużo o prawie pracy. Prywatnie jest mamą Gabrysi, Kornelki i Marcela. W wolnych chwilach organizuje przyjęcia i realizuje swoje pasje cukiernicze dekorując torty.

Jeśli jesteś:
– managerem chcącym rozwijać swoje kompetencje,
– liderem, który od niedawna próbuje odnaleźć się w nowej roli,
– specjalistą, zaangażowanym w procesy HR-owe
to musisz zacząć nas śledzić. Dlaczego?

To proste. Bo znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące na przykład rozwoju swoich kompetencji managerskich.
Będziemy Cię inspirować i wskazywać kierunki, jak z managera stać się prawdziwym liderem. Takim, z którym sam chciałbyś lub chciałabyś współpracować. Takim, który angażuje swój zespół a dzięki temu zespół za nim podąża.

Mamy również nadzieję, że będziemy inspiracją dla tych, którzy na co dzień wspierają liderów w rozwoju. Pokażemy również w jaki sposób dbać o przyjazne środowisko pracy i przyciągać talenty stosując tylko dobre praktyki HR.

Miłego czytania!